Maličkost eBook

Fatimma.cz Maličkost Image

INFORMACE

Maličkost je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Markéta Baňková. Přečtěte si s námi knihu Maličkost na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Maličkost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

ISBN: 9788025716731

POPIS
Ve své nové knize autorka opět spojuje beletristický text s vědeckými motivy, které knihu ilustrují a dotvářejí. Tentokrát je jejím tématem biologie. Pod maskou černé komedie se skrývá zkoumání lidské identity, problému, který přinesla dnešní doba nových objevů především v genetice, a s tím související otázky svobodné vůle. Jsme nástrojem vlastních genů? Ovlivňují naše myšlení paraziti? Nebo snad nejvíc vliv společnosti, ve které vyrůstáme? Hlavní hrdina Tomáš je student genetiky vychovaný adoptivními rodiči, pátrající pro vlastních kořenech. Věda formuje jeho pohled na svět, ale tato optika může pokřivovat jeho mezilidské, obzvlášť milostné vztahy.
STÁHNOUT ČÍST
maličkost, maličkosti - Víra.cz, Bůh, křesťanství
Přečtěte si o tématu Maličkost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Maličkost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Maličkost.
Maličkost - Markéta Baňková | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Kniha Maličkost Přidat komentář. IvaKo. 18.06.2018. Vtipně a čtivě napsaný příběh, který je zároveň osvětou v oblasti genetiky. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY