Pěstujeme houby eBook

Fatimma.cz Pěstujeme houby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pěstujeme houby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pěstujeme houby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Pěstujeme houby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 8024701472

POPIS
V poslední době si i naši spotřebitelé začínají uvědomovat, že jedlé houby kromě svých chuťových vlastností a vůně skýtají užitek také pro lidské zdraví. Jejich celosvětová produkce stoupá, vzestupný trend pěstování hub je patrný i u nás. Přitom pěstování celé řady hub, např. hlívy ústřičné, ucha Jidášova, shii-take, houževnatce, límcovky atd., je jednoduché, bez zvláštních ekonomických či prostorových nároků. V této knize zájemce o jejich produkci najde spoustu cenných rad týkajících se volby surovin, substrátu, sadby, postupů při tvorbě a sklizni plodnic apod. Text doprovázejí barevné ilustrace.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Pěstujeme houby edice Zahrada plus | Knihy.ABZ.cz
JEDLÉ HOUBY DOMA Osobní odběry po předchozí dohodě v Jesenici u Prahy. Zasílky pomocí kurýrní společnosti Top Trans nebo DPD, obchodní balík České Pošty, Kurýr Českých Drah, vlastní doprava po středočeském kraji. Provozovatel: FP Mycelium, Družstevní 92, Leština, 789 71 IČ.: 87018063 [email protected]
Pěstujeme doma jedlé houby
Pěstujeme houby Rubrika: Odpočinek na zahradě , Péče o zahradu , Zahrada Běhání po lese má v sobě kouzlo i adrenalin, pokud ale chceme mít smaženici jistou, vyplatí se zřídit si příruční zásobárnu čerstvých hub.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY