Dejte si dvacet eBook

Fatimma.cz Dejte si dvacet Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dejte si dvacet! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dejte si dvacet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Dejte si dvacet.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,75 MB

ISBN: 8072057030

POPIS
Spánek pro osvěžení, odpočinek a dobrou kondici. Minispánek, power nap, siesta – krátký spánek během dne má mnoho názvů a je starý jako lidstvo samo. V naší moderní stresové společnosti získává nový význam jako nositel dobré kondice a zdraví. Aktuální vědecké poznatky, výlety do dějin kultury ado světa zvířat i mnoho užitečných návodů k optimálnímu utváření a dokonalému načasování minispánku završují toto bezkonkurenční pojednání tématu minispánku.
STÁHNOUT ČÍST
Dejte si dvacet - 9788072057030 od Pragma
2 z 3 Dejte si s námi dalších DVACET Generální partner projektu. Poděkování a případné logo uveřejněné na webové i facebookové stránce Portimo. Dárce získá sadu dárků/odměn z projektu, osobně mu je předá ředitelka Portimo. Doručení odměny: Do půl roku ...
7 tipů pro zdraví vašeho mozku: Proč byste si měli dopřát ...
Dejte si dvacet a dostaňte se do formy. foto: Petr Lhota Karolína Pilařová | 03.02.2010 | přečteno: 11684× Logika věci mluví naprosto jasně již po celá desetiletí: dostatek spánku je nutně potřebný k dosažení optimální výkonnosti. Ale teprve v nedávné době tuto mlhavou teorii nekompromisně potvrdily i vědecké výzkumy!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY