Podfuk eBook

Fatimma.cz Podfuk Image

INFORMACE

Podfuk je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor John Grisham. Přečtěte si s námi knihu Podfuk na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Podfuk.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

ISBN: 9788024240619

POPIS
Malcolm Bannister je bývalý advokát, momentálně ve výkonu trestu ve federálním vězeňském táboru u Frostburgu v Marylandu. Jeho situace nevypadá nejlépe, Malcolm má však v rukávu eso. Ví, kdo zabil federálního soudce Fawcetta, a taky ví proč. A co bylo v sejfu, který se našel u soudcova těla. Rád by to pověděl FBI, ale tyto mimořádně cenné informace jsou stejně výbušné jako sled událostí, které skončily soudcovou smrtí. A Malcolm není včerejší… Ďábelsky chytrý román Johna Grishama, v němž nic není takové, jak se zdá.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Podfuk - John Grisham | Knihy.ABZ.cz
Obsah filmu Podfuk . Jak to vypadá, když se jedna obyčejná americká rodina za každou cenu snaží udržet si vysoký životní standard mezi až příliš materialisticky založenými sousedy? Matka (Sedgwick), právě procházející menopauzou, tlačí svého nepříliš úspěšného manžela (D'Onofrio) do pochybného obchodu s ...
Podfuk - Teatro Wüstenrot
Knížka Podfuk od Janet Evanovich je kniha, kterou vydalo nakladatelství Mystery Press v roce 2016. Knížka mě zaujala svojí zajímavou a pěknou obálkou. A když jsme viděla cenu, tak jsem neotálela a knížku si musela koupit. Knihu jsem dokázala přečíst za jeden jediný den , protože děj knihy mě bavil a rychle mě ubíhal.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY