Vražedná nevinnost eBook

Fatimma.cz Vražedná nevinnost Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vražedná nevinnost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Nora Roberts? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Vražedná nevinnost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

ISBN: 8072491563

POPIS
V americkém městečku Innocence, což neznamená nic jiného než „nevinnost“, nezůstane žádný nově příchozí dlouho cizincem. Brzy to zjistí i Caroline Waverlyová, krásná a talentovaná houslistka, která sem utekla ze světa koncertních turné i od komplikovaného vztahu se slavným dirigentem. Uchýlí se do starého rodičovského domu, kde si mezi dávnými vzpomínkami na dětství touží nerušeně odpočinout. Nechce nic víc než na čas uniknout světlům reflektorů a v klidu žít za okny se starosvětskými krajkovými záclonami. Zanedlouho však pozná, že ani v městečku s tak příkladným jménem není kam ukrýt ohavná tajemství a že za dusných a horkých nocí stačí jediná jiskra, aby v lidských srdcích zažehla zhoubnou a smrtící vášeň… Nora Roberts patří už mnoho let k předním autorkám romantického a milostného žánru. A nejen to. Už dávno si ji oblíbili i ti, kteří před sebelepším zamilovaným románem dají přednost pořádné drsné detektivce. Pro ty se stala „duchovní matkou“ poručíka Evy Dallasové, svérázné hrdinky detektivní řady Smrtící…, jejíž příběhy rozvíjí pod jménem J. D. Robb.
STÁHNOUT ČÍST
UNIMARC/MARC: Vražedná nevinnost
Kniha, Autor: Roberts, Nora, Cena: 100,- Velmi dobrý stav s přebalem.
Nora Roberts (2007) [TV film] - Nora Roberts: Vražedná ...
Vražedná nevinnost, autor: Nora Roberts, rok vydání: 2003. Antikvariát s více než 30 539 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY