Maestro eBook

Fatimma.cz Maestro Image

INFORMACE

Hledáte knihu Maestro? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Geir Tangen? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Maestro.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,94 MB

ISBN: 9788025906316

POPIS
Vražedná symfonie začíná. Od autora nejúspěšnějšího norského krimi blogu.Když novinář Viljar Gudmundsson obdrží e-mail od kohosi, kdo se vydává za soudce a kata jedné místní ženy, považuje to za špatný vtip: zpráva mu připomíná spíš úryvek vytržený z pokleslé detektivky. Přepošle e-mail policii a snaží se na celou záležitost rychle zapomenout. Jenže zpráva mu dál vrtá hlavou. Navíc se dalšího dne najde mrtvola ženy a Viljar si uvědomí, že měl poslechnout svůj instinkt. Zatímco je Viljar u výslechu, dostane od vraha nový e-mail, další předzvěst smrti. Vše nabere nový směr, když se ukáže, že se vraždy až podezřele podobají scénám ze známých detektivních románů…První kniha z řady detektivních Variací od Geira Tangena, autora nečtenějšícho norského bloggu o detektivkách. Geir Tangen svůj žánr zná a se čtenáři si umí pěkně pohrát. Maestro je napínavá detektivka plná zvratů a dějových kliček, v níž si autor zároveň pohrává s celým žánrem a jeho konvencemi a čtenáři, který bude hltat stránku za stránkou, tak vedle pořádné dávky napětí nabízí i potěšení z hledání narážek na díla svých předchůdců.
STÁHNOUT ČÍST
Restaurace Maestro - Denní menu
RESTAURACE MAESTRO OPĚT OTEVŘENA!! Od 25.5.2020 Vás opět rádi uvítáme v naší restauraci Maestro ve Štramberku, Pod Palárnou u zastávky ČSAD, na ulici nádražní 820. I nadále samozřejmě funguje naše rozvážková služba. Objednávky a další informace: Tel: 603 830 262. Nově můžete platit kartou u Vás, v místě dodání.
MaestroNG - Kirjaudu sisään
Rozvoz jídel: Tel.: 603 830 262 Email: [email protected] [email protected] V restauraci je možné platit platební kartou (ne rozvoz). Rozvoz Kopřivnice, Štramberk - ZDARMA Telefonické objednávky:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY