O léčivých bylinách a rostlinných božstvech eBook

Fatimma.cz O léčivých bylinách a rostlinných božstvech Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O léčivých bylinách a rostlinných božstvech! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O léčivých bylinách a rostlinných božstvech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: O léčivých bylinách a rostlinných božstvech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788073369521

POPIS
Rostliny jako léčitelé, jako zdroj obživy, jako dobrodinci, jako bohové a démoni - tato kniha nás seznamuje se všemi těmito aspekty a učí nás respektovat je a přijmout, že rostliny mají duši, vlastní povahu, a také osobnost, která nás může ovlivnit mnohem víc, než jsme ochotni vnímat. Čtenář se mimo jiné také dozví, jak přicházíme do kontaktu s dušemi rostlin, a může se znovu naučit intuitivně vnímat jejich kouzelnou moc.
STÁHNOUT ČÍST
O léčivých bylinách a rostlinných božstvech - Dieter Storl ...
O léčivých bylinách a rostlinných božstvech. Kdo napsal knihu O léčivých bylinách a rostlinných božstvech? Autorem je Wolf-Dieter Storl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Zdravý životní styl - O léčivých bylinách a rostlinných ...
Kupte knihu O léčivých bylinách a rostlinných božstvech od Wolf-Dieter Storl na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY