Malá změna, velký účinek eBook

Fatimma.cz Malá změna, velký účinek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malá změna, velký účinek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malá změna, velký účinek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Malá změna, velký účinek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,36 MB

ISBN: 9788081113963

POPIS
Jedinečná doporučení pro ředitele i zaměstnance. Vlivná a uznávaná podnikatelka nabízí tipy jak vytvořit ideální pracovní prostředí pomocí malých změn. V dnešním světě se zdá, že všichni potřebujeme velké činy – více pracovat, více vydělávat a být šťastnější. Ale proč je dosažení spokojenosti a produktivity tak těžké?Autorka, jež strávila řadu let ve velkém byznysu, dochází k nečekanému závěru: malé změny mají největší vliv. Argumentuje fakty z prostředí nejvýznamnějších celosvětových firem. Jak se změnila CIA díky jedné jediné otázce? Jak dokázala jedna firma zvýšit zisk o 15 milionů dolarů zavedením přestávky na kávu apod.S žíravým vtipem na základě letitých zkušeností neustále zdůrazňuje, že malé změny mají největší a trvalý vliv.
STÁHNOUT ČÍST
Margaret Heffernam | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Malé změny, velký účinek představuje kompilaci rad, jak vylepšit pracovní prostředí. Na velikosti nezáleží, i malá změna se počítá, jak dokazují i názorné příklady.
Velký manuál od expertů z Bulovky: Jak jsme daleko s ...
Změna psaní velkých písmen v textu. ... Pokud chcete změnit první písmeno na velké a ostatní písmena ve větě ponechat malá, klikněte na Velká na začátku věty. Pokud chcete z textu vyloučit velká písmena, klikněte na všechna mal ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY