Příručka pro začínající dobrodruhy eBook

Fatimma.cz Příručka pro začínající dobrodruhy Image

INFORMACE

Příručka pro začínající dobrodruhy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bear Grylls. Přečtěte si s námi knihu Příručka pro začínající dobrodruhy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Příručka pro začínající dobrodruhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,49 MB

ISBN: 9788075496911

POPIS
Příručky populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse jsou určeny pro věk 8–12 let. Nabízejí praktické rady, tipy a triky pro pobyt v divoké přírodě a spoustu užitečných znalostí a dovedností, které patří do výbavy začínajícího dobrodruha. Příručka sestává ze čtyř částí, z nichž první se věnuje mapám a orientaci v přírodě, druhá část umění založit tábořiště, rozdělat oheň či vytvořit si úkryt, třetí část objevuje svět uzlů a čtvrtá učí dovednostem typu jak se vyhýbat nebezpečí a jak si v přírodě poradit v každé situaci.
STÁHNOUT ČÍST
Příručka pro začínající dobrodruhy - Bear Grylls — Kniha.cz
Příručka pro začínající dobrodruhy (978-80-7549-691-1) Ostatní knihy Příručky populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse jsou určeny pro věk 8-12 let.
Příručka pro začínající dobrodruhy : tipy a rady pro ...
Příručky populárního britského moderátora, spisovatele a dobrodruha Bear Gryllse jsou určeny pro věk 8-12 let. Nabízejí praktické rady, tipy a triky pro pobyt v divoké přírodě a spoustu užitečných znalostí a dovedností, které patří do výbavy začínajícího dobrodruha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY