Práh duchovního světa eBook

Fatimma.cz Práh duchovního světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Práh duchovního světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Práh duchovního světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Práh duchovního světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,93 MB

ISBN: 9788087635377

POPIS
Kniha je základním pojednáním pro každého člověka, který se ubírá po cestě poznání a začíná se dotýkat nadsmyslového světa. Učí se číst obrazy, které se mu vynořují a prožívat jeho skutečnosti a bytosti. Na této cestě nejen rozvíjí své jasnozřivé vědomí, ale uvědomuje si také své jiné „Já" jako strůjce svého osudu. Dostává se tváří v tvář strážci prahu - to je sám sobě. Učí se oddanosti, soucitu a lásce a dospívá k poznání svého „pravého Já" v nadduchovním světě. Tuto cestu za práh duchovního světa popisuje Rudolf Steiner ve dvanácti krátkých kapitolách a třech shrnutích.
STÁHNOUT ČÍST
Prah duchovniho sveta rudolf steiner | Sleviste.cz
Práh duchovního světa . 07.10.2014 16:54. O důvěře. kterou lze mít k myšlení a o podstatě myslící duše. O meditování . Lidské myšlení je pro bdělé denní vědomí jako ostrov v záplavě duševního života, probíhajícího v . dojmech, pocitech, citech atd.
Práh duchovního světa - Rudolf Steiner | KOSMAS.cz - vaše ...
Všechny informace o produktu Kniha Práh duchovního světa - Aforistické výklady, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Práh duchovního světa - Aforistické výklady.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY