Před obzorem eBook

Fatimma.cz Před obzorem Image

INFORMACE

Před obzorem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavla Jazairiová. Přečtěte si s námi knihu Před obzorem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Před obzorem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

ISBN: 9788087530542

POPIS
Známá rozhlasová novinářka a spisovatelka se v roce významného životního jubilea ohlíží za svým životem, který je stejně nevšední a zajímavý jako sama autorka. Kniha vzpomínek vznikla na základě rozhlasového cyklu Osudy a sleduje jak linii soukromého života, vyprávěnou s maximální upřímností, tak profesní dráhu překladatelky, tlumočnice, rozhlasové redaktorky a zpravodajky. Knižní memoáry Pavly Jazairiové se věnují nejen minulosti, ale shrnují rovněž celoživotní zkušenosti, které autorka získala při svých cestách, především po arabských zemích.
STÁHNOUT ČÍST
Před obzorem | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Příklady na procvičení před čtvrtletním testem 1. Negujte výroky: a. Cesta bude dlouhá. b. Cesta bude dlouhá a nebezpe čná. c. Cesta bude dlouhá nebo nudná. d. Když bude cesta dlouhá, tak bude nudná. e. Cesta nebude krátká a zárove ň bude bezpe čná. f. Cesta bude nebezpe čná práv ě tehdy, pokud bude dlouhá. g.
PDF Příklady na procvičení před čtvrtletním testem
Moravská zemská knihovna je od 29. 4. do 15.5. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Od 18. do 22.5. bude knihovna zcela uzavřena z důvodu rekonstrukce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY