ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace eBook

Fatimma.cz ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,11 MB

ISBN: 9788073455910

POPIS
První vydání této publikace bylo odbornou veřejností přijato s nadšením a významně přispělo k rozšíření této metody v České republice. S odstupem několika let vychází vydání druhé, které odráží technický vývoj na tomto poli i hromadící se zkušenosti. Extrakorporální membránová oxygenace (ECMO) je jednou z nejprogresivnějších metod současné kardiologie i celé medicíny. Na rozdíl od jiných „mimotělních“ metod lze ECMO aplikovat bez dlouhé přípravy, včetně náhlé srdeční zástavy rezistentní k standardní resuscitaci. Indikace ECMO rychle přibývají, tak jak se metoda rozšiřuje, a zahrnují již nyní široké spektrum situací jak elektivních, tak urgentních.
STÁHNOUT ČÍST
Extrakorporální membránová oxygenace - WikiSkripta
Extrakorporální membránová oxygenace-ECMO • Dočasná náhrada funkce plic /a srdce dle typu zapojení (systém podobný mimotělnímu oběhu) • zapojení veno-arteriální • zapojení veno-venozní postižení srdce /+ ev.postižení plic izolované postižení plic
ECMO - Extrakorporální membránová oxygenace - Petr Ošťádal ...
Kupte knihu ECMO Extrakorporální membránová oxygenace (Jan, Petr Ošťádal, Bělohlávek) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY