Sbírka příkladů z obchodního práva eBook

Fatimma.cz Sbírka příkladů z obchodního práva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sbírka příkladů z obchodního práva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sbírka příkladů z obchodního práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sbírka příkladů z obchodního práva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,22 MB

ISBN: 9788075529626

POPIS
Přepracované, páté vydání učebnice obsahuje příklady z obchodního práva s jejich řešením. Publikace je určena především studentům k procvičování látky, s níž se seznamují na přednáškách, seminářích i studiem učebních textů či s níž se setkávají v praxi, a má pomoci k pochopení širších souvislostí jednotlivých příkladů. Odpovědi na některé položené otázky jsou proto rozpracovány do větší šíře, než jaká je požadována pro řešení příkladů při klauzurních pracích. Příklady mají vést studenty především k užití logiky, systematického i historického výkladu i přemýšlení o účelu právní normy. Proto autoři této učebnice kladou důraz na právní principy, které mají při výkladu a aplikaci konkrétní právní normy a při řešení příkladů nejen interpretační, ale často i subsidiární, případně derogační význam.
STÁHNOUT ČÍST
Sbirka prikladu - bazar - Bazoš.cz
Dům knihy.cz > Knihy > Právo > Sbírka příkladů z obchodního práva. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Sbírka příkladů z obchodního práva. ČERNÁ Stanislava. Info: Wolters Kluwer, 2018 (5., přepr.) - brož., 400 str. EAN: 9788075529626 ISBN: ...
Sbírka příkladů z obchodního práva - Vyhledávání na Heureka.cz
Sbírka příkladů z obchodního práva. Předkládané druhé vydání učebnice obsahuje přes 250 příkladů z oboru obchodního práva, jež jsou rozděleny do dvou částí - příklady řešené a příklady neřešené.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY