Nástroje smrti 1: Město z kostí eBook

Fatimma.cz Nástroje smrti 1: Město z kostí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nástroje smrti 1: Město z kostí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Cassandra Clare? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Nástroje smrti 1: Město z kostí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,46 MB

ISBN: 9788024239842

POPIS
Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony. A už z něj nevystoupí, protože její život se převrátí vzhůru nohama... Co je Clary vlastně zač? Kde se vzaly její schopnosti? A jsou pro ni spíš prokletím, nebo požehnáním? Zábavná, odvážná a neotřelá fantasy slibuje svým čtenářům strhující čtení, s nímž nebudou chtít přestat.
STÁHNOUT ČÍST
Lovci stínů: Nástroje smrti / Shadowhunters: The Mortal ...
Město z kostí je teprve první knihou v šestidílné sérii Nástroje smrti. Ukáže, že první díly nemusí být vždy zdlouhavé a plné seznamování s okolnostmi a světem, ve kterém se celá série odehrává.
Nastroje smrti - bazar - Bazoš.cz
Nástroje smrti (anglicky The Mortal Instruments) je série 6 fantasy románů americké autorky Cassandry Clare.. Příběh pojednává o šestnáctileté dívce Clary Fray, která se stane svědkyní vraždy, kterou spáchají 3 mladí lidé se zvláštními tetováními na těle a které vidí jen ona.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY