Spor o amnestii eBook

Fatimma.cz Spor o amnestii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Spor o amnestii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Spor o amnestii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Spor o amnestii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,27 MB

ISBN: 9788087460139

POPIS
Institut Václava Klause společně s Centrem pro politiku a ekonomiku vydal sborník textů s názvem "Spor o amnestii". Část A této publikace obsahuje plný text dílčí amnestie vyhlášené prezidentem republiky Václavem Klausem s účinností 2. ledna 2013. V části B jsou přetištěny novinové rozhovory a televizní prohlášení, která prezident učinil v souvislosti s vyhlášením amnestie a následnými politickými reakcemi. Část C obsahuje texty různých autorů, kteří se vyjadřují k problematice právě vyhlášené amnestie, a to nejen v rovině právní, ale i mediální, filozofické, politologické či historické. Závěrečná část D přináší výběr z dopisů občanů České republiky prezidentovi. Jedná se o občany, jichž se amnestie nějakým způsobem přímo či nepřímo dotkla, ale i o ty, kteří pouze cítili potřebu prezidenta podpořit, neboť nesouhlasí se vzniklou mediální štvanicí a povrchním zneužíváním ústavního institutu amnestie k politickým bojům.
STÁHNOUT ČÍST
Hasenkopf na diskusi o amnestii nepřišel, Blažek ho ...
Hledáte Spor o amnestii? HLEDEJCENY.cz nabízí Spor o amnestii od 50 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR.
Spor právníka a Hradu o autorství Klausovy amnestie možná ...
Spor o amnestii Hasenkopf: Důkazy o autorovi amnestie jsem předal Zemanovi. 05.05.2013 13:19 Původní zpráva Aktualizováno 05.05. 15:36. Právník Pavel Hasenkopf prý v pátek předal prezidentu Miloši Zemanovi důkazy o tom, kdo byl autorem sporné novoroční amnestie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY