Plstění ovčí vlny eBook

Fatimma.cz Plstění ovčí vlny Image

INFORMACE

Hledáte knihu Plstění ovčí vlny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Jana Šilarová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Plstění ovčí vlny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

ISBN: 9788024744780

POPIS
Zkušená autorka publikací o výtvarných technikách a zejména zpracování ovčí vlny se v úvodu svojí další knížky krátce podívá do historie zpracovávání ovčí vlny, jednu kapitolu věnuje přípravě a způsobu praní ovčí vlny. Pro většinu uvedených námětů zvolila jednoduché formy plstění bez složitých pomůcek. Ukazuje také základy techniky mokrého plstění a jednoduché tradiční vzorování a postupně přechází k novějšímu způsobu plstění jehlou. Podle přehledných návodů si pak každý může snadno vytvořit míček, kuličky, spirálky dredy, náramky, motýla, vílu, medvídky nebo praktické podložky na židli či vlněné vložky do bot.
STÁHNOUT ČÍST
česance barevná vlna - Vlna - Hana Škorpilová
Plstění je vlastně zpracovávání zvířecí srsti (psích, králičích chlupů, ovčí vlny atd.), jejíž vlákna se do sebe mechanickým namáháním zaplétají, a tím se plstí - tedy z nadýchaného chomáčku vznikne tvrdý pevný materiál.
Plstění z ovčí vlny - DuhovýMotýl.cz
Jana Šilarová: Plstění ovčí vlny . Zkušená autorka publikací o výtvarných technikách a zejména zpracování ovčí vlny se v úvodu svojí další knížky krátce podívá do historie zpracovávání ovčí vlny, jednu kapitolu věnuje přípravě a způsobu praní ovčí vlny. Pro většinu uvedených námětů zvolila jednoduché formy plstění bez složitých pomůcek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY