Origami eBook

Fatimma.cz Origami Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Origami! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Origami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Origami.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

ISBN: 9788073917081

POPIS
Origami je umění, které nenaráží na kulturní ani jazykové bariéry. Nevyžaduje složité vybavení, mohou se mu věnovat staří i mladí, skládanky jsou velké nebo malé, užitečné nebo ozdobné… Jediným požadavkem je, že vás origami musí bavit. V této základní příručce origami se naučíte jednoduché posloupnosti skladů, kterými začíná skládání mnoha modelů, a pak je budete kombinovat s dalšími kroky. Můžete tak vytvořit více než 50 skládanek. Ať už skládáte pro radost a odpočinek, nebo pro pobavení a zaměstnání dětí či proto, že chcete vytvořit užitečné a hezké věci, v knize najdete zajímavé modely, jako jsou japonská miska, šestiboká krabička, vějíř, tulipán, jeřáb, motýl, želva, pirátský klobouk, létající talíř… Některé skládanky zvládnou i začátečníci, jiné jsou složitější. Kombinujte tradiční origami papíry i papíry s moderními vzory a vaše výrobky okouzlí nejenom vás. Autorka knihy, která se origami zabývá už řadu let, tvrdí, že je to činnost stejně uklidňující jako meditace.
STÁHNOUT ČÍST
Easy Origami - YouTube
Origami and Paper Art Tutorials in Portuguese in English! New videos every week! By Wellington Oliveira.
easy origami
Origami doesn't have to be difficult and frustrating. There are lots of figures that are easy and fun to make. Just follow the step by step guide and you'll be able to fold something in little time. When you think of origami, you automatically think of some complex paper structure that is difficult to fold, but it doesn't have to be that way.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY