Pan Tau a tisíc zázraků eBook

Fatimma.cz Pan Tau a tisíc zázraků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pan Tau a tisíc zázraků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pan Tau a tisíc zázraků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Pan Tau a tisíc zázraků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

ISBN: 9788025701669

POPIS
Legendární postavu Pana Tau zná snad každé dítě a každý dospělý. Tento kouzelný pán s buřinkou a deštníkem"umí být chvíli velký a chvíli malý", stačí, aby si na buřinku poklepal - a je z něj mrňavý panáček. Ale ať už malý nebo velký, vždycky umí splnit dětská přání a měnit sny ve skutečnost. Pan Tau se nejprve objevil v televizním seriálu, jehož první díl vznikl už v roce 1969. Autor filmového námětu a scénáře Ota Hofman napsal v roce1974 o Panu Tau knihu, nešlo však o pouhý přepis filmu,nýbrž o samostatný příběh, který začíná jako detektivka:pátráním po záhadném muži s buřinkou. Text kongeniálně doplňovaly ilustrace Jiřího Šalamouna. V celé šíři se však objevily jen v prvním vydání, všechna následující už z nich obsahovala jen zlomek. Nyní, po třiceti pěti letech,konečně vychází Hofmanův text s kompletním původním ilustračním doprovodem. Pro děti od 6 let. Kniha Pan Tau vyšla se dvěma různými přebaly - obrázky.
STÁHNOUT ČÍST
Ota Hofman: Pan Tau a tisíc zázraků - bazar | OdKarla.cz
Pan Tau a tisíc zázraků. Ota Hofman. Legendární postavu Pana Tau zná snad každé dítě a každýdospělý. Tento kouzelný pán s buřinkou a deštníkem„umí být chvíli velký a chvíli malý", stačí, aby si na buřinkupoklepal - a je z něj mrňavý panáček.
Kniha: Pan Tau a tisíc zázraků - Ota Hofman | Knihy.ABZ.cz
Hledáte Pan Tau a tisíc zázraků od Ota Hoffman? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY