Zinedine Zidane: Dva životy eBook

Fatimma.cz Zinedine Zidane: Dva životy Image

INFORMACE

Zinedine Zidane: Dva životy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jean Philippe. Přečtěte si s námi knihu Zinedine Zidane: Dva životy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zinedine Zidane: Dva životy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,69 MB

ISBN: 9788075972415

POPIS
Dostaňte se do hlavy jedné z největších fotbalových legendKompletní biografie jednoho z nejslavnějších a po vítězství Světového poháru s Francií v roce 2001 jednoho z nejdražších hráčů, jímž se stal po přesunu do klubu Real Madrid za částku 46 milionů dolarů. Hned v první sezoně vyhrál s Realem Ligu mistrů, o rok později španělskou La Ligu. Ani po ukončení kariéry po Mistrovství světa v roce 2006 z prostředí velkého fotbalu nezmizel. Jako manažer dovedl klub Real Madrid k dalšímu vítězství Ligy mistrů.
STÁHNOUT ČÍST
Zinedine Zidane Dva životy - Knihy.cz
ZINEDINE ZIDANE: DVA ŽIVOTY. 14. 14. ZZ_sazba 23/10/18 14:32 Stránka 14. který dělal všechno, aby svým dětem poskytl dobré vzdělání avštípil jim základní morální principy. Smaïl pracoval v jednom obchodním centru, kde vykonával nejrůznější práce.
Zinedine Zidane: Dva životy - Fort Patrick alternativy ...
Zinedine Zidane: Dva životy od 9,30 € z ponuky 10 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Zinedine Zidane: Dva životy na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY