Standa a dům hrůzy eBook

Fatimma.cz Standa a dům hrůzy Image

INFORMACE

Standa a dům hrůzy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Arnošt Goldflam. Přečtěte si s námi knihu Standa a dům hrůzy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Standa a dům hrůzy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 8086739342

POPIS
V dětském hororovém příběhu je hlavním hrdinou chlapec Standa a jeho dva malí kamarádi. Autor vychází nejen ze své obliby uvedeného žánru, ale také ze zkušenosti, že děti se při sledování napínavých příběhů občas rády bojí. Kolik toho strachu musejí překonat sami knižní hrdinové a jejich rodiče, to se čtenáři dozví při čtení také z originálních ilustrací známé autorky komiksů Lucie Lomové.
STÁHNOUT ČÍST
Obsah: Standa a dům hrůzy - narodnifonoteka.cz
Standa a dům hrůzy - CD - Horor pro děti - Arnošt Goldflam . Chtěl jsem napsat nějaký příběh pro děti, které se rády trochu bojí. A protože jsem ho psal taky o prázdninách a kolem bylo plno dětí, tak jsem jim každý den četl nově napsanou příhodu.
Standa a dům hrůzy - Arnošt Goldflam | KOSMAS.cz - vaše ...
Standa a dům hrůzy Autor Arnošt Goldflam; Antonín Goldflam; Dana Batulková; Jan Vondráček; Jaroslava K.... Chtěl jsem napsat nějaký příběh pro děti, které se rády trochu bojí. A protože jsem ho psal taky o prázdninách a kolem bylo plno dětí, tak jsem jim každý den četl nově napsanou příhodu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY