Standa a dům hrůzy eBook

Fatimma.cz Standa a dům hrůzy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Standa a dům hrůzy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Arnošt Goldflam? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Standa a dům hrůzy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,58 MB

ISBN: 8086739342

POPIS
V dětském hororovém příběhu je hlavním hrdinou chlapec Standa a jeho dva malí kamarádi. Autor vychází nejen ze své obliby uvedeného žánru, ale také ze zkušenosti, že děti se při sledování napínavých příběhů občas rády bojí. Kolik toho strachu musejí překonat sami knižní hrdinové a jejich rodiče, to se čtenáři dozví při čtení také z originálních ilustrací známé autorky komiksů Lucie Lomové.
STÁHNOUT ČÍST
Audio kniha: Standa a dům hrůzy - Arnošt Goldflam | Knihy ...
Standa a dům hrůzy - CD . Chtěl jsem napsat nějaký příběh pro děti, které se rády trochu bojí. A protože jsem ho psal taky o prázdninách a kolem bylo plno dětí, tak jsem jim každý den četl nově napsanou příhodu. Kluci i holky říkali svorně, že jim skutečně trošku běžel mráz po zádech.
Standa a dům hrůzy - Arnošt Goldflam | KOSMAS.cz - vaše ...
Standa a dům hrůzy - audiokniha obsahuje horor pro děti, jehož autorem je Arnošt Goldflam. Účinkují Dana Batulková, Jan Vondráček, Jaroslava Kretschmerová, Jiří Schmitzer, Jiří Lábus, Mimi Irena Goldflamová, Lenka Veliká a další.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY