Pohybově-relaxační programy pro starší občany eBook

Fatimma.cz Pohybově-relaxační programy pro starší občany Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohybově-relaxační programy pro starší občany! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohybově-relaxační programy pro starší občany a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Pohybově-relaxační programy pro starší občany.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,87 MB

ISBN: 9788024607887

POPIS
První část učebního textu obsahuje přehled základních teoretických poznatků o stáří. V druhé části je přehled pohybových, dechových a duševně relaxačních cvičebních postupů. Součástí textu jsou klasické prvky kondiční přípravy pro stabilizaci základních pohybových schopností a dovedností, s ohledem na věk a zdravotní stav cvičenců. Text je určen zejména pro posluchače FTVS UK a zájemce z řad studentů univerzity 3. věku.
STÁHNOUT ČÍST
Výjimka pro EU občany za účelem výkonu ekonomické činnosti ...
Výjimka pro EU občany za účelem výkonu ekonomické činnosti do 72 hodin English version. Platná od 18. května 2020 od 0:00. Jedná se zejm. o majitelé a jednatelé firem a společností, osoby účastnící se obchodního jednání, realizace krátkodobé zakázky, další nepravidelné nebo nárazové obchodní aktivity apod.:
Pohybově-relaxační programy pro starší občany - Štilec ...
Pohybově-relaxační programy pro starší občany Štilec, Miroslav. První část učebního textu obsahuje přehled základních teoretických poznatků o stáří. V druhé části je přehled pohybových, dechových a duš...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY