Divný brach strach eBook

Fatimma.cz Divný brach strach Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Divný brach strach! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Divný brach strach a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Divný brach strach.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,62 MB

ISBN: 9788088126645

POPIS
Za statečnost se známky ve škole nedávají, přesto je v životě tolik potřeba! Bojíme se každý trochu jinak, někdy i zbytečně. Teď třeba vysvědčení. Strach je opravdu divný: vaše dítě nemusí mít čtyřku, ale může se bát vám ukázat i dvojku. Paní učitelka se přece nad ní tak divně tvářila a zvedala obočí...Kniha Divný brach strach vám možná pomůže některé strachy pojmenovat, povídat si o nich s dětmi. Zkuste svým dětem dát za vysvědčení knížku proti strachu!Viděli jste ho? Ne!Znáte ho? Ano!Je to divný,... ...divný brach strach!Ilustrovaná, typograficky zajímavě pojatá kniha o různých tvářích strachu a zacházení s ním. O strachu se nám většinou těžko mluví a děti na tom leckdy nejsou jinak. A pak se nám některé věci v životě také těžko konají. Kniha Divný brach strach je určená malým dětem a těm, kdo si s nimi čtou a povídají.Kniha je koncipována jako několik etud, na začátku nabízí různé pohledy na to, jak a kde strach potkáváme, pak se do jednoho příběhu podívá a na konci se snaží zůstat otevřená našim vlastním příběhům – i po svém zavření.Cena v soutěži Nejkrásnější knihy roku 2015.
STÁHNOUT ČÍST
Divný brach strach | Cesta domů
Divný brach strach 2015; Malé dobré zprávy 2011; Anna a Anička - O životě na začátku a na konci 2017; Kocouře, ty se máš 2016; všech 9 knih autora. Podobné knihy. Jak přežít, když se často bojím 2017; Neboj, neboj!: Velká kniha o strachu nejen pro malé strašpytle 2017; Kniha Divný brach strach je v
Divný brach strach (Martina Špinková) | Detail knihy | ČBDB.cz
online knihkupectví s osobním odběrem zdarma v knihovně
SOUVISEJÍCÍ KNIHY