Bezdružicko na starých pohlednicích II. eBook

Fatimma.cz Bezdružicko na starých pohlednicích II. Image

INFORMACE

Bezdružicko na starých pohlednicích II. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Baxa. Přečtěte si s námi knihu Bezdružicko na starých pohlednicích II. na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Bezdružicko na starých pohlednicích II..pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,97 MB

ISBN: 9788088121305

POPIS
Kniha navazuje na první vydání z roku 2005. Od té doby se podařilo nasbírat další dosud nikde nepublikované pohlednice Bezdružic a okolí. V knize naleznete pohlednice z těchto míst: Balzerův mlýn, Bezdružice, Blažim, Břetislav, Cebiv, Čeliv, Český mlýn, Dlouhé Hradiště, Dolní Jamné, Dolní Víska, Domaslav, Dudákovský mlýn, Gutštejn, Hanov, Horní Kozolupy, Horní Víska, Hradištský vrch Kejšovice, Kohoutov, Kokašice, Konstantinovy Lázně, Kořen, Krasíkov, Krsy, Křelovice, Křivce, Lestkov, Lomy, Marasův mlýn, Nešov, Ničová, Nová Ves, Okrouhlé Hradiště, Olbramov, Olešovice, Ostrov u Bezdružic, Pačín, Pakoslav, Papírna, Pláně, Polínka, Řešín, Skelná Huť, Skupeč, Slavice, Stan, Šipín, Špitálské pole, Trhomné, Úterý, Vysoké Jamné a Žernovník.
STÁHNOUT ČÍST
Dobřansko na starých pohlednicích - Václav Baxa | Knihy ...
Kniha navazuje na první vydání z roku 2005. Od té doby se podařilo nasbírat další dosud nikde nepublikované pohlednice Bezdružic a okolí. V knize ... Úvod » KRAJE > OKRESY > MĚSTA » Plzeňský kraj » Okres Tachov » Bezdružicko na starých pohlednicích II.
Autor - Baxa - Václav Baxa | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha Bystřicko na starých pohlednicích II. - Vladimír Cisár, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bystřicko na starých pohlednicích II. - Vladimír Cisár.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY