Loutky eBook

Fatimma.cz Loutky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Loutky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Loutky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Loutky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,53 MB

ISBN: 9788025117644

POPIS
*Nechte se okouzlit pohádkovým světem loutkového divadla a ze snadno dostupných materiálů si vyrobte vlastní loutku, se kterou si podle jednoduchého scénáře můžete zahrát krátkou pohádku.* V knize naleznete celkem 15 tipů na výrobu konkrétní louky, od nejjednoduššího prstového či dlaňového maňáska přes stínovou loutku až po složitou marionetu, kdy je podrobný návod výroby vždy doplněn o názorné barevné fotografi e. Nechybí ani postup na sestavení malého loutkového divadla.* Kniha je určena všem tvořivým dětem, které mají rády loutkové divadlo a chtějí si sami vyzkoušet nejen výrobu vlastní loutky, ale i dramatické ztvárnění pohádkového příběhu. Publikace však jistě potěší také rodiče a pedagogy působící v oblasti dramatické a výtvarné výchovy.* Udělejte radost svým rodičům, dětem či kamarádům veselou originální loutkou, která se může stát milou dekorací dětského pokoje, interaktivní hračkou nebo prostředkem rozvoje komunikačních a vyjadřovacích dovedností.
STÁHNOUT ČÍST
Loutky Borsek
Sádrové loutky jsou zpracovány s propracovanným provedením zejména obličejových partií. a proto mají větší výrazovou hodnotu. Hodí se proto jako dekorační marionety, po př. jsou i vhodné pro hraní v tomu určených loutkových divadlech.
Loutky a hračky | Mašek - umělecká výroba
Nabízíme krásné české loutky a marionety, které jsou ručně vyráběny ze dřeva do nejmenších detailů. Jsou určené pro profesionální, amatérské, dekorační i sběratelské účely. Loutky jsou skutečným originálním dílem. Navštivte náš kouzelný e-shop, který si zamilujete už při první návštěvě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY