Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu eBook

Fatimma.cz Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

ISBN: 9788073534387

POPIS
Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky.Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí probíranou látku. Úlohy jsou řazeny podle osnova jejich řešení naleznete na konci knížky v klíči.
STÁHNOUT ČÍST
Priklady pro 2 tridu levně | Mobilmania zboží
Všechny informace o produktu Pětiminutovky z ČJ pro 2. třídu - Petr Šulc, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pětiminutovky z ČJ pro 2. třídu - Petr Šulc.
Matika.in Úlohy z matematiky pro děti na základních školách
Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu Petr Šulc. Pětiminutovky z matematiky pro 2. třídu. Petr Šulc. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY