Skřítek v pyžamku eBook

Fatimma.cz Skřítek v pyžamku Image

INFORMACE

Skřítek v pyžamku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zuzana Kubašáková. Přečtěte si s námi knihu Skřítek v pyžamku na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Skřítek v pyžamku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 9788075631206

POPIS
Kniha pohádek pro malé i velké obsahuje situační pohádky zaměřené na výchovné problémy, které důvěrně znají všichni rodiče. V příbězích se hlavní hrdinové popasují se zlostí, křikem, vybíravostí, odmítáním zubního kartáčku a dalšími dětskými trampotami. Je vhodná pro děti od 3 let. Kniha je ideálním návodem pro rodiče ke zvládnutí výchovných problémů s vtipem a lehkostí. Každá pohádka obsahuje morální nebo edukační odkaz. Autorka používá jazyk a slovní spojení, kterým rozumí i malé děti, proto jsou jim příběhy blízké a známé. Příběhy dotváří milé ilustrace a fotografie skutečných dětí.
STÁHNOUT ČÍST
Skřítek v pyžamku / Nejlevnější knihy
Zboží ze stejné kategorie - Skřítek v pyžamku a jiné pohádky Poznávej nemocnici - Poznávej svůj svět Nemocnice je místo, které nám pomáhá vrátit zdraví.
V pyžámku klučičím, skřítek nejen do peřin... / Zboží ...
Skřítek v pyžamku | Kniha pohádek pro malé i velké obsahuje situační pohádky zaměřené na výchovné problémy, které důvěrně znají všichni rodiče. V příbězích se hlavní hrdinové popasují se zlostí, křikem, vybíravostí, odmítáním zubního kartáčku a dalšími dětskými trampotami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY