Vodovod a kanalizace eBook

Fatimma.cz Vodovod a kanalizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vodovod a kanalizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vodovod a kanalizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Vodovod a kanalizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,20 MB

ISBN: 8086517675

POPIS
Kniha se zabývá tematikou vodovodu a kanalizace v domě a v bytě. Dozvíte se například které práce na vodovodu či kanalizaci podléhají stavebnímu řízení a pro které postačí ohlášení stavby. Najdete zde informace o připojení objektů ke zdroji vody, kapitolu zaměřenou na zařizovací předměty - nechybí zde důležité informace o optimálním dispozičním uspořádání hygienických místností.Obálka: Martin Sodomka
STÁHNOUT ČÍST
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.
Vodovod a kanalizace. Ceny vodného a stočného 2020 . Kč ... Ucelený přehled všech poplatků zde. Provozní řád kanalizace ke stažení zde. Podrobné informace o kvalitě pitné vody (rozbor vody) ze dne 18.3.2019 naleznete zde. Dokumentaci k vodovodu a kanalizaci si můžete stáhnout zde.
Úvodní stránka | Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s.
Vodovod a kanalizace. Na území obce se nacházejí dva oddělené vodovodní systémy. Převážná část Mukařova a menší část Srbína je zásobena vyráběnou vodou z místního vodního zdroje a převážná část Srbína (a do budoucna část Mukařova i celá Žernovka) je zásobena vodovodem Region jih vodou převzatou z přivaděče Želivka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY