Česnek (Allium sativum L.) eBook

Fatimma.cz Česnek (Allium sativum L.) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česnek (Allium sativum L.)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česnek (Allium sativum L.) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Česnek (Allium sativum L.).pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,68 MB

ISBN: 8023819283

POPIS
Publikace vychází z dlouholetých zkušeností autora, jehož snahou bylo shrnutí rozptýlených poznatků o česneku do jednoho přehledu. Čtenář se tak seznámí s česnekem jako s kulturní rostlinou a jejími zvláštnostmi, jeho původem, historií, biologií, pěstováním a zpracováním, obsahovými látkami podmiňujícími léčebné schopnosti a se zkušenostmi v oblasti medicíny.
STÁHNOUT ČÍST
Ail (Allium sativum) : propriétés, bienfaits de cette ...
L'aglio (Allium sativum L.) è una pianta coltivata bulbosa, assegnata tradizionalmente alla famiglia delle Liliaceae, ma che la recente classificazione APG III attribuisce alle Amaryllidaceae (sottofamiglia Allioideae). Il suo utilizzo primo è quello di condimento, ma è ugualmente usato a scopo terapeutico per le proprietà congiuntamente attribuitegli dalla scienza e dalle tradizioni popolari.
Co to je černý česnek? - Garlio.cz
Kniha: Česnek (Allium sativum L.) - Oldřich Konvička. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY