Krvavá hraběnka eBook

Fatimma.cz Krvavá hraběnka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Krvavá hraběnka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Linda Laffertyová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Krvavá hraběnka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,34 MB

ISBN: 9788074627415

POPIS
Mocná kletba se táhne napříč staletími až do dnešních dnů…Na počátku sedmnáctého století vládla na čachtickém hradě ve slovenském vnitrozemí Alžběta Báthoryová, neblaze proslulá „krvavá hraběnka“. Při bizarních nočních rituálech mučila a vraždila mladé ženy, které si vybírala za služky. Ďábelská, démonická žena, postrach Královského Uherska – koupala se v jejich krvi, aby si zachovala mládí.O čtyři sta let později se ozvěny hraběnčiny pověstné krutosti začnou objevovat v coloradském městečku Aspen. Betsy Pathová, psycholožka s neobyčejně pronikavou intuicí, má mezi pacienty nekomunikativní mladou dívku Daisy Hartovou, u níž jednoho dne nastane průlom v léčbě. Společnými silami se snaží čelit minulosti, která je pronásleduje na každém kroku, a pochopit její dopad na současnost. Betsy a její problematická, leč vnímavá pacientka se nakonec dopátrají pravdy: kletba rodu Báthoryů žije dál a je stále tak mocná, že může i v dnešní době napáchat velké zlo.Příběh plný palácových intrik a citlivě vykreslených postav, skvěle okořeněný dobovými detaily, osciluje mezi naším známým, moderním světem a východní Evropou sedmnáctého století, jež před čtenářovýma očima nečekaně ožívá ve všech barvách.
STÁHNOUT ČÍST
Krvavá hraběnka - Linda Laffertyová — Kniha.cz
Krvavá hraběnka je románem americké autorky Lindy Laffertyové, která debutovala úspěšným románem Lazebníkova dcera, jenž se odehrává v rudolfínské Praze a Českém Krumlově. I Krvavá hraběnka má svým dějištěm k české kotlině velmi blízko, odehrává se totiž převážně na Slovensku.
Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová - Vladimír Liška ...
Krvavá hraběnka - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Je to úžasná kniha. Sháním tuto knihu chci si ji koupit. Chci ji mít ve své knihovně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY