Daň z příjmu a účetní závěrka eBook

Fatimma.cz Daň z příjmu a účetní závěrka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Daň z příjmu a účetní závěrka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Jan Ambrož? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Daň z příjmu a účetní závěrka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,37 MB

ISBN: 9788086296302

POPIS
Autor, Auditor a Daňový poradce Jan Ambrož, připravil čtivý výklad, návody, jak lze zvládnout stanovení daňové povinnosti k dani z příjmů při sestavování účetní závěrky. Sladit několik účetních předpisů s komplikovaným zákonem o daních z příjmů je v praxi téměř nemožné. Seznámíte-li se s vybranými účetními pravidly v p rvní a druhé kapitole, projdete-li stovky účetních operací a konkrétních příkladů na úpravu základu daně ve třetí a čtvrté kapitole, poměrně snadno zjistíte výši daně v kapitole páté a sestavíte kompletní účetní závěrku v závěrečné šesté kapitole. Jsme přesvědčeni, že podrobný komentář novinek pro rok 2009, rozbor daňových režimů vybraných účetních operací a zpracované dokladové inventury, vám pomohou zvládnout celý proces sestavení účetní závěrky a správně stanovit a optimalizovat výši daně z příjmů. Orientace v knize je snadná, podrobný obsah a věcný rejstřík vás provedou jednotlivými účtovými třídami (skupinami) a dalšími daňovými kategoriemi.
STÁHNOUT ČÍST
Účetní závěrka ukazuje, jak je na tom vaše firma | Money
Subjekty, které nemají povinnost vypracovat a zveřejnit účetní závěrku však musí vypracovat přehled o majetku a závazcích a přehled o příjmech a výdajích (§ 13b odst. 4). Co se týká povinnosti platit daň z příjmu, pak obecnou úpravu nalezneme v zákoně č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů.
Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmu?
Daň z příjmu a účetní závěrka od Jan Ambrož v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY