Viva la Revolución? eBook

Fatimma.cz Viva la Revolución? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Viva la Revolución?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Viva la Revolución? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Viva la Revolución?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

ISBN: 9788090460539

POPIS
Legendární příběh Che Guevary a cesta mladého geologa Viktora na revoluční Kubu se prolínají ve strhující próze komponované v dialogu s novelou Stařec a moře. Eva Tvrdá ve své nové knize vede čtenáře partyzánskými válkami, revolučním bojem a postupným střízlivěním ze socialistické reality, zároveňvtahuje do každodenního života Kuby na počátku 60. let 20. století. Čtenářské prožitky jsou rámovány myšlenkami E. Hemingwaye.
STÁHNOUT ČÍST
Translation of Viva la revolución in English
Properly written "¡Viva la revolución!" (with an inverted exclamtion mark at the beginning, an accent on the last "o" of revolución, and a final exlamation mark) it means "Long live the revolution".
viva-la-revolucion.org - Jerry Wilson for Oregon Governor
Viva la revolución (Spanish: long live the revolution) may refer to:. Viva La Revolución!, an episode of Kid Nation Viva Revolución, a Swedish band formed in 2004; Viva Revolución, a 1956 Mexican film ; Tepepa viva la revolución, a 1968 movie
SOUVISEJÍCÍ KNIHY