Průtoková cytometrie v klinické hematologii eBook

Fatimma.cz Průtoková cytometrie v klinické hematologii Image

INFORMACE

Průtoková cytometrie v klinické hematologii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Iuri Marinov. Přečtěte si s námi knihu Průtoková cytometrie v klinické hematologii na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Průtoková cytometrie v klinické hematologii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 9788073871437

POPIS
Vývoj aplikací průtokové cytometrie v medicíně představuje unikátní příklad prolínání nejmodernějších metod techniky a biologie v čase. Významný pokrok v počítačových a laserových technologiích a implementace nových fluorochromů umožnily vývoj moderních kompaktních a cenově dostupných průtokových cytometrů, jejichž využití se postupně soustředilo na obory klinické hematologie: imunologická diagnostika, diferenciální diagnostika, klasifikace, prognostická stratifikace hematoonkologických chorob (leukemie, myeloproliferace, lymfoproliferace, myelodysplastické syndromy) a posléze i na detekci a sledování minimální reziduální choroby.
STÁHNOUT ČÍST
Průtoková cytometrie v klinické hematologii, 2.vyd. (Iuri ...
Inzerát Průtoková cytometrie v klinické hematologii v okrese Jihlava, cena 150Kč, od Tomáš na Sbazar.cz. Popis: Průtoková cytometrie v klinické hematologii - 2. přepracované a rozšířené vydání. Vývoj aplikací průtokové cytometrie v medicíně představuje unikátní příklad prolínání nejmodernějších metod techniky a biologie v čase.
Průtoková cytometrie v klinické hematologii - Iuri Marinov ...
Kniha Průtoková cytometrie v klinické hematologii, 2.vyd. - pohodlný nákup na medicinskaliteratura.sk
SOUVISEJÍCÍ KNIHY