Londýn eBook

Fatimma.cz Londýn Image

INFORMACE

Londýn je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Londýn na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Londýn.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

ISBN: 8072029495

POPIS
Více než 1200 barevných fotografiíTabulky "Nenechte si ujít" vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavostiV "Nezbytných údajích" doplněných obrázky se dozvíte, jak používat místní měnu, hromadnou dopravu a telefonyPřehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovyJedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodceVyčerpávající informace o zábavě: divadla, hudba, filmy, kluby a aktivity pro dětiHotely, restaurace, kavárny a hospody ve všech cenových kategoriích
STÁHNOUT ČÍST
Londýn - Wikipedie
Londýn (anglicky London s výslovností [ˈlʌndən] IPA) je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země 80 km od ústí řeky Temže.Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedním z největších světových obchodních center. Žije zde přibližně 8,908 milionu obyvatel.
Londýn: Informace na cesty - Webnode
Londýn má přehlednou síť linek metra, jezdí často a přesně. Linek je celkově dvanáct a metrem se dostanete po centru Londýna prakticky všude. Jednotlivá jízda po zóně 1 (centrum) stojí Ł4 ( Ł1.50 s Oyster Card), jízda mezi zónami 1-6 stojí stejně (Ł4.00) pouze u Oyster Card zapltíte za jízdu do 3-6 zóny Ł2.00 .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY