Listy eBook

Fatimma.cz Listy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Listy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Listy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Listy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,76 MB

ISBN: 9788072981953

POPIS
Listy jsou jedinou částí Platónova literárního odkazu, v níž autor mluví v první osobě. Dozvídáme se z nich mnohé o jeho poměru k historickým osobám a událostem a v neposlední řadě také ke svému vlastnímu dílu a poslání. Z Listů lze čerpat řadu důležitých údajů z Platónovy autobiografie, zprávy o jeho politických postojích a rovněž o jeho osobní účasti v politických dějinách Syrakús. Jelikož je však pravá politika v platónském pojetí vždy spjata s jistým pojetím filosofie, obsahují Listy rovněž významné pasáže o povaze a podmínkách filosofického poznání a potvrzují Platónovo odmítnutí možnosti jeho písemné fixace.
STÁHNOUT ČÍST
Třemšínské listy - Oficiální stránky Města Rožmitál pod ...
Informace a zprávy z Písku a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Radniční listy | Statutární město Havířov
Jižní listy Zpravodaj Jižní listy vydává městský obvod Ostrava-Jih. Úkolem zpravodaje je informovat o práci radnice - o tom, jaké změny její vedení chystá, proč tak činí, čím se zabývají pracovníci jednotlivých odborů, o čem jednali radní a zastupitelé a hlavně s jakým výsledkem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY