Sardinie eBook

Fatimma.cz Sardinie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sardinie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Robert Andrews? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Sardinie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,38 MB

ISBN: 8072172670

POPIS
Průvodce Sardinie je nepostradatelnou příručkou při poznávání jednoho z nejúchvatnějších středomořských ostrovů.Obsahuje:výčet všech významných památek od prehistorických pevnostních staveb nuraghi, jež zde zanechal původní sardinský národ, přes připomenutí španělské nadvlády v historickém centru Alghera až po pamětihodnosti živého hlavního města Cagliariaktuální přehled nejlepších míst pro stravování, pití, zábavu a ubytování pro každý rozpočetkvalifikované tipy pro výpravy různými částmi ostrova, včetně drsného jižního pobřeží i horských oblastízevrubný přehled sardinské historie, kultury a festivalů konaných na tomto ostrověmapy a orientační plány oblasti6 map a 16 stran barevné přílohy.
STÁHNOUT ČÍST
Sardinie - Heerlijke vakantie bestemming!
Sardinie je jedinečná: nabízí jak divoké hory, tak poklidné pláže, je rájem vodních sportů, magnetem pro milovníky historie i procházek v přírodě s neopakovatelnými výhledy. Navíc je to ostrov, který celoročně krásně voní - obzvlášť od března do května, kdy tu všechno krásně kvete.
Sardinie
Sardinie (italsky Sardegna, sardinsky Sardigna, Sardinna nebo Sardinnia) je autonomní oblast na stejnojmenném ostrově na jihozápadě Itálie ve Středozemním moři.Nachází se mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem.Region má rozlohu 24 100 km², přes 1,6 miliónu obyvatel a dělí se na 4 provincie a metropolitní město Cagliari.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY