Hudební výchova pro 9.ročník ZŠ eBook

Fatimma.cz Hudební výchova pro 9.ročník ZŠ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hudební výchova pro 9.ročník ZŠ! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hudební výchova pro 9.ročník ZŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hudební výchova pro 9.ročník ZŠ.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,44 MB

ISBN: 9788072356133

POPIS
Publikace patří do ucelené řady učebnic hudební výchovy pro druhý stupeň základní školy. Jejich cílem je podporovat u žáků kladný vztah k hudbě, zejména ke zpěvu a k aktivnímu naslouchání hudby, ale také k hudebně pohybovým aktivitám i ke hře na hudební nástroje. Prostřednictvím učebnic se žáci dozvědí něco i z hudební teorie, seznámí se zajímavostmi ze života hudebních skladatelů a s dalšími činnostmi spojenými s hudbou. Učebnice jsou zpracovány podle současných kurikulárních dokumentů a rozvíjejí kompetence žáků dané RVP ZV. Mají schvalovací doložku MŠMT. Učebnice doplňují kompaktní disky s poutavými hudebními nahrávkami hudby vážné i moderní.
STÁHNOUT ČÍST
Hudební výchova pro 9. ročník ZŠ - NašeUčebnice.cz
Moderní hudba 70. a 80. let Soubor: VY_32_INOVACE_420_Hudebni-vychova_Moderni-hudba-70-a-80-let---8-rocnik.pptx, 279,4 kB Datum: 20.07.2012: Autor
EU peníze školám na ZŠ a MŠ České Velenice
Všechny informace o produktu HUDEBNÍ VÝCHOVA PRO 9. ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLY - Alexandros Charalambidis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze HUDEBNÍ VÝCHOVA PRO 9. ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLY - Alexandros Charalambidis.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY