Dívka v modrém plášti eBook

Fatimma.cz Dívka v modrém plášti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dívka v modrém plášti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dívka v modrém plášti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Dívka v modrém plášti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,63 MB

ISBN: 9788025331576

POPIS
Píše se rok 1943 a v nacisty okupovaném Amsterdamu vládne přídělový systém. Mladičká Hanneke se ale vyzná. Na černém trhu se pohybuje jako ryba ve vodě a dokáže obstarat většinu věcí, které lidé potřebují. Při jedné z donášek ji její pravidelná zákaznice požádá o pomoc. Nechce sehnat maso nebo petrolej. Chce, aby Hanneke našla židovskou dívku, kterou u sebe ukrývala. Vzala si jen svůj modrý plášť a zmizela neznámo kam. Hanneke zprvu ani neuvažuje o tom, že by se do nebezpečného pátrání pustila. Pak ale položí první otázku. Když dostane odpověď, chce najednou vědět víc. Postupně je vtažena do pavučiny tajemství a ohromujících odhalení, která ji zavedou až do samého srdce studentského protinacistického odboje…Úžasně napsaná kniha, která na pozadí skutečných událostí vypráví výjimečný příběh o statečnosti obyčejných lidí, o lásce, smutku a životě v těžkých časech.
STÁHNOUT ČÍST
Dívka v modrém plášti | Recenze knih | Kritiky.cz
Všechny informace o produktu Kniha Hesseov á Monica - Dívka v modrém plášti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hesseov á Monica - Dívka v modrém plášti.
Hesseov á Monica - Dívka v modrém plášti od 233 Kč ...
Dívka v modrém plášti. Značka: Fragment Výrobní číslo: 978-80-253-3157-6 EAN: 9788025331576 Náš kód: 242053 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY