Třetí poločas eBook

Fatimma.cz Třetí poločas Image

INFORMACE

Hledáte knihu Třetí poločas? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Jiří Žáček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Třetí poločas.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,13 MB

ISBN: 9788072443376

POPIS
O básnické knížce Jiří Žáček napsal: Třetí poločas je samozřejmě nonsens, ale když jsem se po operaci rakoviny podruhé narodil, řekl jsem si: A pak že třetí poločas neexistuje! Tříměsíční balancování mezi životem a smrtí je nepřenosná zkušenost. Proto o něm v této knížce vlastně nemluvím, nemám potřebu nikoho šokovat ani dojímat, ale docela určitě to změnilo můj pohled na svět. Třetí poločas je vážná a možná chvílemi depresivní básnická kniha, ale to snad nevadí. Aspoň všem čtenářům, kteří si mě zařadili mezi humoristy, připomenu, že píšu také lyriku. V době zmatených hodnot nemám potřebu se nikam zařazovat a úplně mi postačí, když moje nová knížka potěší mé staré čtenáře.
STÁHNOUT ČÍST
Třetí poločas - Home | Facebook
Restaurace Třetí Poločas v Praze už se těší na vaši návštěvu. Rezervujte stůl a sbírejte kredity, takhle jednoduché to je! V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam.
Třetí poločas / Treto poluvreme (2012) | Kinobox.cz
Třetí poločas 01.01.2019 - Stijn a Carmen jsou moderní, krásní a bohatí manželé, mají roční holčičku a oba vlastní prosperující firmu. Života užívají plnými doušky a jsou šťastní, ale jen do chvíle, kdy se Carmen vrátí od lékaře.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY