Spisy I eBook

Fatimma.cz Spisy I Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Spisy I! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Spisy I a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Spisy I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,95 MB

ISBN: 9788025701461

POPIS
Povídky Spisů I pocházejí z autorových prvních povídkových sbírek a patří k jeho nejznámějším dílům. Mistrovské texty jako Zahrada, ve které se cestičky rozvětvují, Babylonská knihovna či Alef zásadně ovlivnily několik generací čtenářů a spisovatelů a učinily z Borgese klasika fantastické prózy.Významnou polohu jeho tvorby představují povídky z argentinského prostředí. Pro českého čtenáře má pak specifické kouzlo povídka Tajný zázrak, kterou Borges umístil do Prahy.
STÁHNOUT ČÍST
Spicy | Um Mundo De Gastronomia
Podtitul: Sebrané spisy I. Jednička mezi detektivy, psí komisař Vrťapka, je postrachem všech padouchů a lapků. Vyřešil řadu těch nejzapeklitějších detektivních případů a jeho sláva ho přivedla až na ...
Spicy | Um Mundo De Gastronomia
Spisy (hebrejsky כתובים ‎‎, ktuvim) je označení pro třetí (a nejmladší [zdroj?]) část Tanachu, tj. židovských posvátných Písem. Obsahují „ostatní" knihy, které nejsou v Tóře a v prorocích.Svou povahou jsou tedy nejrůznějšího charakteru, od poezie a modliteb přes mudroslovná pojednání až po knihy výpravné, historické či prorocko-apokalyptické.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY