Toskánsko eBook

Fatimma.cz Toskánsko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Toskánsko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Toskánsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Toskánsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

ISBN: 9771804103006

POPIS
Průvodce světem vína a gastronomieSpeciální příloha časopisu WINE & Degustation věnovaná Toskánsku, která vás provede světem toskánských vín i gastronomie.Atmosféra této jedinečné oblasti na vás dýchne na více než 140 stranách, na nichž můžete zavítat nejen do těch nejtradičnějších a velmi prestižních vinařských oblastí, ale i do apelací, jejichž vína na své milovníky ještě čekají, nechybí ani klasické toskánské pochoutky.
STÁHNOUT ČÍST
Toskánsko - dovolená u moře | Nev-Dama.cz
TOSKÁNSKO Kraj proslulý uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy.
Moravské Toskánsko (Kyjov, Česká republika) - Recenze
Toskánsko má jako celek více než 3,5 milionu obyvatel a rozkládá se na ploše 25 000 km2. Toskánsko tvoří 10 provincií: Arezzo, Florencie, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato, Siena. Každá z provincií má samozřejmě několik zajímavých měst a míst. Pojďme si některá ukázat. Provincie Arezzo
SOUVISEJÍCÍ KNIHY