Plody našich i cizokrajných rostlin eBook

Fatimma.cz Plody našich i cizokrajných rostlin Image

INFORMACE

Hledáte knihu Plody našich i cizokrajných rostlin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Jan Novák? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Plody našich i cizokrajných rostlin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,24 MB

ISBN: 8024712512

POPIS
V této publikaci jsou u nás poprvé souhrnně představeny plody našich i cizokrajných (subtropických, tropických) rostlin, pěstovaných i planě rostoucích. Zařazeny jsou plody všeobecně známé i méně obvyklé (celkem 160), s nimiž se můžeme setkat u nás v přírodě (jalovec, hloh, brusinka, cesmína, pámelník), v parku (škumpa, štětka, trnovník), na zahradě (třešeň, švestka, skalník, kdoulovec) nebo v zahraničí třeba na plantáži (kakovník, paraořechy, muškátovník) či v obchodní síti (olivovník, mangovník, meloun, liči). Popsán je jejich vzhled, původ, obsažené látky, možnost využití, nároky na případné pěstování. Každý plod je doplněn grafickým symbolem znázorňujícím jeho jedlost, nebo nejedlost a o jaký typ plodu se jedná. Řada plodů je uvedena v barevné příloze, další plody jsou pak čtenáři přiblíženy formou pérovky.
STÁHNOUT ČÍST
Plody našich i cizokrajných rostlin - Novák Jan ...
Plody našich i cizokrajných rostlin od Jan [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Fotogalerie: plody našich cizokrajných 1 | Garten.cz
Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY