Slečna Darcyová se nevzdává eBook

Fatimma.cz Slečna Darcyová se nevzdává Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slečna Darcyová se nevzdává! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slečna Darcyová se nevzdává a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Slečna Darcyová se nevzdává.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

ISBN: 9788073355517

POPIS
Urozená mladá dáma, a stát se malířkou? Dívka z přední rodiny a živit se samostatně štětcem a barvami? V Anglii na počátku předminulého století pro ženu věc zcela vyloučená, společensky nepřijatelná, ba přímo skandální. Cassandra z proslulého rodu Darcyových, hrdinka našeho příběhu, je postižena nejen výtvarným talentem, ale i schopností samostatně přemýšlet a překračovat zavedená pravidla. Proto nebude její osud jednoduchý, ale pro čtenáře, sledující jej z perspektivy dalších dvou století, tím zajímavější.
STÁHNOUT ČÍST
Slečna Darcyová se nevzdává | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Počet stran: 384, Nakladatelství: Rozmluvy, Autor knihy: Elizabeth Astonová, Urozená mladá dáma, a stát se malířkou? Dívka z přední rodiny a živit se samostatně štětcem a barvami? V Anglii na počátku předminulého století pro ženu věc zcela vyloučená, společensky nepřijatelná, ...
Slečna Darcyová se nevzdává - Elizabeth Aston, 2018, pevná ...
Slečna Darcyová se nevzdává 249,-194,-Skladem > 10 ks. Koupit. Slečna Darcyová se nevzdává Urozená mladá dáma, a stát se malířkou? Dívka z přední rodiny a živit se samostatně štětcem a barvami? V Anglii na počátku předminulého století pro ženu věc zcela vyloučená, společensky nepřijatelná, ba přímo skandální.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY