Regenerace panelových domů eBook

Fatimma.cz Regenerace panelových domů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Regenerace panelových domů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Regenerace panelových domů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Regenerace panelových domů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,52 MB

ISBN: 8073660547

POPIS
Regenerace panelových domů nespočívá pouze v zateplení fasád. Většina těchto budov potřebuje regeneraci kompletní a rozhodně se nejedná o jednoduchou záležitost. Publikace vás krok za krokem provede celým procesem rozhodování - jak, s kým a za kolik. Její autorkou je Jana Drápalová, starostka brněnské městské části Nový Lískovec. Zde zregenerované panelové domy jsou často dávány za příklad velmi dobře provedené kompletní regenerace, kdy se z domu panelového stává nejen dům krásný a příjemný pro jeho obyvatele, ale i dům splňující požadavky na dům s označením nízkoenergetický. Autorčiny zkušenosti vám mohou pomoci vyvarovat se chyb a konfliktů, o jejichž existenci nemáte před započetím akce ani zdání. V tom je největší hodnota této knihy - regenerace panelových domů není jen o penězích a technickém řešení, ale i o lidech, se kterými musíte jednat, o firmách, se kterými budete spolupracovat, o zákonech a vyhláškách, které musíte dodržovat, a především o obyvatelích těchto domů, jejichž život svými činy na nějakou dobu výrazně ovlivníte. Stojí za to vědět, co vás čeká a čemu se můžete vyhnout.
STÁHNOUT ČÍST
Regenerace panelových domů / Nejlevnější knihy
Konstrukce panelových domů je nutno v principu rozdělit na části dodávané na stavbu jako vyrobený prvek (silikátové panely nosné konstrukce a obvodového pláště, schodiště, výplně otvorů, zábradlí atd.) a konstrukce realizované na stavbě: nemontované části základů domů, podlahy (pokud nebyly součástí kompletizovaných stropních dílců), dobetonávky a ...
REHAU - systémy pro rekonstrukci panelových domů ...
Regenerace panelových domů. Doporučujeme: Využijte výhody systému k-kontrol při stavbě dřevostaveb. Konstukce střechy je velmi důležitá, správné provedení a výběr vazníků Vám může ušetřit nemalé náklady. Montované domy dále dokáží snížit náklady na nové bydlení bez ztráty kvality.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY