Do krytu! eBook

Fatimma.cz Do krytu! Image

INFORMACE

Do krytu! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Veselý. Přečtěte si s námi knihu Do krytu! na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Do krytu!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788074140006

POPIS
Tématem práce je otázka připravenosti tehdejší severozápadní části ústeckého vládního kraje, která byla potencionálně nejohroženější oblastí sudetské župy, na leteckou válku. V souvislosti s tím se zabývá výstavbou, funkcí a strukturou protiletecké ochrany v nacistickém Německu a jejím zaváděním a činností ve sledované oblasti v letech 1939-1945. Přibližuje jednotlivé součásti systému protiletecké ochrany včetně výstavby protileteckých krytů nebo zapojení obyvatel a postoje k ní. Současně v kontextu událostí letecké války nastiňuje její vliv a dopad na sledovanou oblast, potažmo sudetskou župu v letech 1943-1945.
STÁHNOUT ČÍST
Pokusy o zachycení krytů - ElonX
Zákaz uvedení do chodu před uzavřením ochranného krytu BS_ZT80. Bezpečnostní tabulky Zákazové značení Samolepící PVC fólie 0,1 mm do 100°C. Životnost a stálobarevnost: min 5 let dle použití(exterier/interier)
Exkurze do protiatomového krytu pod Špilberkem | Slevomat.cz
Velmi tenký a lehký ochranný kryt pro dokonalou ochranu iPhone 11 Pro Max před pády a poškrábáním, vyrobený ze 100% aramidu. Originální design s protiskluzovým 3D povrchem, možnost nabíjení a synchronizace přímo v krytu, přesně padnoucí výřezy na konektory a ovládací prvky, navýšená vrstva v okolí fotoaparátu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY