Cvičíme v kanceláři eBook

Fatimma.cz Cvičíme v kanceláři Image

INFORMACE

Hledáte knihu Cvičíme v kanceláři? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Simona Sedláková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Cvičíme v kanceláři.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,64 MB

ISBN: 9788074290572

POPIS
Žijeme v civilizovaném světě plném technických vymožeností, právě kvůli nim však máme nedostatek přirozeného pohybu. Práce vsedě znamená mnoho hodin strávených na kancelářské židli v jednostranné statické poloze. Často jsme unavení a trpíme bolestmi hlavy, zad a kloubů. Jaké obtíže pohybového aparátu způsobuje dlouhodobý sed? Co by měla splňovat kancelářská židle? Jak na židli správně sedět a jak z ní vstávat? Na to vše dává srozumitelné odpovědi nová kniha fyzioterapeutky Simony Sedlákové, která nabízí jednoduché a osvědčené řešení v podobě cvičení. Cviky jsou zaměřené na krční, hrudní, bederní páteř a na horní a dolní končetiny. Cvičit lze v kanceláři na židli, v autě i doma bez větších časových nároků a speciálních pomůcek. Jaké svaly naše tělo používá, aby udrželo stabilitu? Proč je bránice tak důležitá? Odpověď se dozvíme v závěrečné kapitole, kde jsou shrnuty nové poznatky ve fyzioterapii.
STÁHNOUT ČÍST
Naplast proti bolesti zad levně | Blesk zboží
Všechny informace o produktu Kniha Cvičíme v kanceláři - Simona Sedláková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cvičíme v kanceláři - Simona Sedláková.
Cvicime v kancelari | Sleviste.cz
Hledáte Vyšehrad Cvičíme v kanceláři: Jednoduché cviky proti bolesti zad? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 5 Kč. Cena od 142 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY