Emoce eBook

Fatimma.cz Emoce Image

INFORMACE

Emoce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Iva Šolcová Poláčková. Přečtěte si s námi knihu Emoce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Emoce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

ISBN: 9788024751283

POPIS
Kniha se zabývá složitou otázkou, co jsou emoce a jak s nimi zacházet. Projevovat je, či neprojevovat? Okřiknout dítě, aby se uklidnilo, nebo ho nechat vyvztekat? Potlačovat pocity osamělosti, anebo se s nimi svěřit blízkým lidem? Strpět nepřátelství kolegy, či položit na stůl výpověď?Emoce hrají v každodenním životě významnou roli, stejně jako myšlení, vzpomínání či chuť něčeho dosáhnout. Nejsou ničím nadbytečným, obtěžujícím ani dětinským: ukazují na jevy, které pro nás mají v životě význam. Vývoj emocí a jejich regulace jsou napínavým a fascinujícím procesem, a ačkoliv k dramatickým vývojovým skokům dochází především v průběhu dětství, dětstvím kapitola vývoje nekončí. Kniha se zabývá regulací emocí a jejich vývojem od narození až po stáří, upozorňuje na kritické momenty, věnuje se některým mýtům v emoční výchově dětí a poukazuje na významné souvislosti mezi emocemi a zdravím člověka.
STÁHNOUT ČÍST
Emoce: vnímat, ustát, rozdýchat! | Psychologie.cz
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Psychologie a sociologie > Emoce.
Emoce - WikiSkripta
Naše emoce a zkušenosti jsou v podstatě energie, která se ukládá do paměti buněk v našem těle. Zažili jste někdo v životě něco co vám způsobilo tělesnou bolest nebo zanechalo emoční stopu? Pokud ano, tak víte, že podobný protižek si dokážete znovu i po létech vybavit a fyzicky jej v podstatě znovu prožít.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY