Vzpomínky John Lennon eBook

Fatimma.cz Vzpomínky John Lennon Image

INFORMACE

Vzpomínky John Lennon je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Vzpomínky John Lennon na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Vzpomínky John Lennon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

ISBN: 8073490218

POPIS
Dotkl se mnohých životů během pouhých čtyřiceti let svého vlastního života a nadále ovlivňuje miliony lidí. Nyn, Yoko Ono, jeho přátelé, rodina, fanoušci - včetně některých velkých umělců dnešní doby - vzpomínají na Lennona coby vizionáře, kamaráda, hudebníka a baviče, manžela a otce, aktivisty a vtipálka.U příležitosti 25. výročí Lennonovy předčasné smrti, vyšla kniha, která obsahuje vzpomínky lidí, jejichž život John Lennon ovlivnil, a projevy úcty k jeho životu a dílu od lidí, jež i nadále ovlivňuje. Kniha nabízí čtenářům málo známé a důvěrné informace o kulturní legendě 20. století. K přispěvatelům patří: Bono, Joan Baez, Peter Gabriel, Dennis Hopper, Elton John, Alicia Keys, Iggy Pop, Bonnie Raitt, Carlos Santana, Pete Townshend a mnoho dalších.
STÁHNOUT ČÍST
Vzpomínky - John Lennon - Yoko Ono | Databáze knih
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Books - John Lennon
Vzpomínky John Lennon. Kdo napsal knihu Vzpomínky John Lennon? Autorem je Yoko Ono. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY