Za co se pyká eBook

Fatimma.cz Za co se pyká Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Za co se pyká! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Za co se pyká a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Za co se pyká.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

ISBN: 9788072436057

POPIS
Po dramatickém únosu, při němž byl zastřelen jeho kolega, ztratil novinář Konrad Jonsson půdu pod nohama. Nemá sílu na vztahy ani práci a žije z úspor, které mu však brzy dojdou. V době, kdy už je téměř na dně, jsou zavražděni jeho adoptivní rodiče a Konrad se musí vrátit do Skane, kraje, který v mládí nechal za sebou. Po návratu do městečka Tomelilla začne přemýšlet o svém životě a o tom, co se vlastně kdysi stalo s jeho matkou Agnes. Byla to Polka, do městečka nikdy nezapadla a v létě před tím, než měl Konrad jít poprvé do školy, zmizela. Okamžitě byl umístěn do rodiny, kde byly veškeré hovory o jeho matce tabu, a jakmile mohl, ze své rodné obce odešel. Konrad zjistí, že je z vraždy svých adoptivních rodičů podezřelý. Když je čin na základě nepřesvědčivých důkazů přisouzen dvěma mladým Albáncům, nejprve se mu uleví, ale brzy přijde na to, že tu něco nehraje. Proč by zabíjeli tak plachou a hluboce věřící dvojici? Vraždy rozčeří v městečku rasistické proudy a Konrad nachází pojítka s minulostí – souvislosti se zmizením Agnes. Švédský tisk ohodnotil knihu jako nejlepší detektivku roku.
STÁHNOUT ČÍST
Za co se pyká - Olle Lönnaeus | Databáze knih
Za co se pyká Olle Lönnaeus. 2012, Brána. Originální název: Det Som Ska Sonas Překlad: Čeněk Matocha ISBN: 978-80-7243-605-7 Stran: 280
Za co se pyká (Olle Lönnaeus) | Detail knihy | ČBDB.cz
Lönnaeus Olle - Za co se pyká , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY