Rosamunda eBook

Fatimma.cz Rosamunda Image

INFORMACE

Rosamunda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bertrice Small. Přečtěte si s námi knihu Rosamunda na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Rosamunda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

ISBN: 8072145436

POPIS
Pohledná dívka Rosamunda je dědička venkovského panství Friarsgate. Osiřela ve věku tří let, kdy jí zemřeli rodiče i bratr. Za jejího poručníka je určen strýc Henry, nejbližší mužský příbuzný. Ten ve své hrabivosti touží získat panství pro sebe a svou rodinu, a proto Rosamundu provdá za svého pětiletého syna, který však zanedlouho zemře. Ze strachu, aby si Rosamunda nevzala někoho cizího, ji strýc znovu provdá, tentokrát za starého příbuzného své manželky Hugha Cabota, o němž předpokládá, že bude hájit jeho zájmy - a že bude žít jen tak dlouho, aby Henry dokázal zplodit dalšího syna. Trochu se však přepočítá: starý Hugh si Rosamundu zamiluje a naučí ji všemu, co je třeba k vedení hospodářství a především z ní vychová samostatnou a nezávislou mladou ženu. Když ucítí, že přichází jeho chvíle, sepíše poslední vůli, v níž svěří Rosamundu do péče samotnému anglickému králi Jindřichu VII., aby tak překazil plány Henryho.
STÁHNOUT ČÍST
Rosamunda Cliffordová - Wikipedie
Rosamunda, de 1823, es una de las últimas obras del compositor Franz Schubert.Se trata de la música escénica para la obra homónima de la escritora Helmina von Chézy, que tan sólo se representó durante dos días.El fracaso del público llevó a que se suspendieran las demás funciones.
Paavon Perunasivu - Elisa
Rosamunda určitě není bezduchá loutka, jak to bývalo u dívek té doby. libunice. 25.07.2012. Mám ráda historycké romány a tato knížka mě "dostala" - krásně napsaná a těžko se od ní odchází, dokud není přečtená. Těším se, až si přečtu pokračování "Ty jediný", "Philipa" a "Poslední dědička", jen co budou ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY