Vánoční pozdravy eBook

Fatimma.cz Vánoční pozdravy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vánoční pozdravy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vánoční pozdravy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Vánoční pozdravy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

ISBN: 808633189X

POPIS
Posílání vánočních blahopřání je již dlouho pěknou tradicí. V této knize vám nabízíme spoustu návodů ke zhotovení krásných originálních vánočních pozdravů. Přání dozdobíte různými druhy papírů, nálepek, stužek a dalšími doplňky. Najdete zde také přání jako dárky, přání s trojrozměrnými motivy, přání zdobená ubrouskovou technikou a originální otáčivá přání. Pro všechny věkové kategorie.
STÁHNOUT ČÍST
Jak napsat vánoční a novoroční pozdravy v angličtině
Firemní vánoční pozdravy se standardně posílají klientům, dodavatelům či kolegům. Nezapomeňte i na potencionální klienty, kterým chcete zůstat na očích pro budoucí spolupráci. Příjemné připomenutí může navázání spolupráce urychlit. Vyhněte se možnosti urazit příjemce ...
Kudy z nudy - Vánoční pozdravy
Vánoční kapr. Vánoce jsou spojeny s mnoha tradicemi, které se v různých zemích mohou lišit. U nás je to už více jak 200 let především stromek, ať už živý anebo umělý, se svíčkami a ozdobami převážně v červené a zlaté barvě, pod nímž se na Štědrý den rozdávají dárky, které lidově řečeno nosí Ježíšek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY